JAK PRZYCIĄGNĄĆ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ?

Życiowym celem każdego człowieka jest doświadczenie prawdziwej miłości, poprzez szeroko pojęty rozwój.

Człowiek powstał z Najwyższej Miłości. Jest Miłością. A Miłość jest naturalnym stanem człowieka.

Człowiek, który nie doświadczył prawdziwej miłości, szuka jej, marzy o zakochaniu, o doświadczeniu tego stanu bycia z upragnioną osobą w prawdziwej, bezwarunkowej miłości. Gdzie istotą jest po prostu bycie ze sobą.

Czy można doświadczyć takiej miłości?

Miłości wolnej od projekcji, świadomej, bez poniżania. Miłości, w której jest szacunek i pełna akceptacja, gdzie dwoje świadomych sobie ludzi żyje i cieszy się sobą.   

Świadoma kobieta marzy o świadomym mężczyźnie, świadomy mężczyzna marzy o świadomej kobiecie.

Kim jest świadomy człowiek? To osoba, która zwraca uwagę na swoje życie, stany, zdrowie zarówno te mentalne, jaki i emocjonalne, duchowe i fizyczne. To człowiek, który kocha siebie (nie mylić z narcyzmem). To człowiek, który jak każdy ma swoje wady i zalety, które to czynią go wyjątkowym.

Chcesz zainteresować swoją osobą świadomego mężczyznę stań się świadomą siebie kobietą. Poczuj swoją wartość, pokochaj siebie – jesteś najważniejszą istotą na tym świecie, podróżuj w głąb siebie, poznawaj się, wydobywaj z siebie największy potencjał, jaki w tobie drzemie. Czuj się ze sobą dobrze. Jesteś, jaka jesteś, najcudowniejsza na świecie, z tymi wszystkimi swoimi wadami. Dla świadomego mężczyzny one nie mają większego znaczenia. Bo są częścią ciebie. A ty jesteś miłością.

Stań ponad udawaniem, zakłamywaniem rzeczywistości, bądź prawdziwa. To ważne. Bądź ponad przekonaniem „co powiedzą inni”. Czy to ważne? Pójście wbrew sobie po to, by dopasować się do czyichś norm i narzuconych oczekiwań zamyka drogę do siebie. Masz prawo do własnego życia, do postawienia swoich granic i trzymania się swoich zasad. Prawdziwość bycia sobą, bez przyklejonych obcych etykiet działa jak magnez, pociąga i zachwyca podobną tobie osobę.

Kobieta wewnętrznie wolna, spełniona jest piękna i działa jak afrodyzjak.  

Kobieta, która się poświęca dla mężczyzny, by go uszczęśliwić przestaje być dla niego atrakcyjna. Świadomy mężczyzna potrzebuje kobiety, która dba o siebie, o swoje wewnętrzne poczucie dobrostanu.

Dlaczego? Bo rozumie, że dorosły człowiek jest odpowiedzialny wyłącznie za siebie, za swoje odczucia, samopoczucie. Poleganie na innych rodzi współzależność, manipulację, poczucie winy i wchodzenie w rolę kata i ofiary.

Mężczyzna cudownie czuje się w towarzystwie kobiety, która tryska energią, która bierze życie we własne ręce i podąża drogą, by urzeczywistnić swoje marzenia. Taki mężczyzna zamiast krytyki i pomniejszania kobiecie w trudnych sytuacjach akceptuje ją taką, jaka jest i nie oczekuje od niej bycia kimś innym. Szanuje jej prawdziwość, autentyczność.

Taki mężczyzna nie walczy o władzę, nie walczy z kobietą lecz ma w sobie wewnętrzny spokój, rzadkością dla niego jest utracenie panowania nad sobą i rzadko pozwala na to, by emocje przejęły kontrolę nad nim. Jest czujny i wyczuwa manipulację. Potrzebuje czuć się ważny dla kobiety, akceptowany takim, jakim jest, chce czuć się wolny i doświadczać życia, wyciągać z niego wnioski, potrzebuje uważnej i świadomej towarzyszki życia, która mu zaufa, poza którą są wątpliwości, niepewność, co do niego samego.  Taki mężczyzna docenia integralność, moralność i etykę.

Mężczyzna ceni sobie kobietę, która jest przy nim i go motywuje w realizacji swojego potencjału z poziomu serca, miłości, a nie pozycji matki, czy też z pozycji swych lęków, strachów, niepewności i ego.

Świadomy związek to krok milowy w ewolucji. To wzajemne towarzyszenie sobie we wzrastaniu. Relacja, w której rozwój, świadome kosztowanie i doświadczanie życia jest tak samo ważne dla obu stron to prawdziwy skarb.

Jak zatem przyciągnąć do siebie wielką i prawdziwą miłość?

Zamknij za sobą przeszłość. To już minęło i jest nie istotne. Jedyno, co ważne to wyciągnąć z niej wnioski i podążać dalej. Trzymanie w sobie wspomnień, życie przeszłością utrudnia przyciągnięcie i stworzenie nowej relacji. To kotwica, która sprowadza w dół. Przeszłość nie istnieje, istnieje teraz, ten moment. Twoje pragnienia.

Trudne zdarzenia, sytuacje, które siedzą w tobie, a które nie zostały rozwiązane, nieuzdrowione tworzą ból, przywołują negatywną energię, którą wibrujesz. To doświadczenie jest częścią ciebie, ważne by je zaakceptować, wyciągnąć z niego wnioski i zostawić je za sobą. Tylko wtedy z lekkim sercem możesz iść dalej. Tylko wtedy ma szansę zmienić się twoja wibracja i zamiast przyciągać do siebie mężczyzn o tym samym potencjale, przyciągniesz nową energię, z innymi wibracjami. Stare i traumatyczne schematy pozostaw, a wtedy przyciągniesz do siebie, nową miłość – mężczyznę, czysto wibrującego.

Świadomy mężczyzna akceptuje cię taką, jaką jesteś.  W jego oczach jesteś boginką, nie musisz zabiegać o jego miłość, uwagę. Wystarczy byś była sobą, byś była obok. Jesteś piękna taka, jaka jesteś. Nie ma potrzeby wypluwać z siebie żył, po to by udowodnić, że jesteś dobra, inna, kochana. Masz swoje zdanie, swoje życie, akceptujesz siebie. Wiesz, czego chcesz od życia, co o sobie myślisz, znasz swoje mocne i słabe strony. Wiesz, kim jesteś i to cię buduje, buduje twoja wartość. Taka kobieta to prawdziwy skarb, to potężny pokład energii. Gdy jesteś sobą, znasz swoją potężną wartość, emanuje z ciebie potężna seksualna energia, która dla mężczyzny jest szalenie atrakcyjna i pociągająca.    

W świadomym związku jest nieziemski seks

Połączenie się świadomej kobiety i świadomego mężczyzny, potęgi męskiej i kobiecej esencji doprowadza do powstania potężnej seksualnej energii. To okazja do odkrycia i doświadczenia uzdrawiającej potęgi, energetycznego intymnego spotkania. 

Jeśli chcesz mieć przy sobie nową świadomą miłość, koniecznością staje się puszczenie przeszłości, pamięci poprzednich związków, trudnych wspomnień, strachu, bólu, rozczarowania, braku zaufania, kontroli itp. tego wszystkiego, czego nauczyłaś się od wcześniejszych związków a co było trudne.   

Tylko w ten sposób jesteście w stanie stworzyć prawdziwy związek oparty o prawdziwą miłość, w której bez warunków a za to w pełnej miłości jest szacunek, troska, zrozumienie, akceptacja bez oczekiwań. Prawdziwa miłość oparta jest o prawdziwą relację, która szanuje wybory drugiej strony. Taka miłość jest świętym zobowiązaniem do szanowania siebie, wyboru swoich ścieżek czy to wspólnie czy osobno, bo każde z was żyje prawdziwie i mocno w swej własnej prawdzie.

Dorota Dusik – trenuje, kreuje, hoduje zioła. Pasjonatka życia.  

Od ponad 10 lat zajmuję się zdrowiem człowieka, uzdrawianiem relacji, zdejmowaniem blokad, odnową komórki, przywracaniem przepływu miłości. 

Z radością i misją przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie. 

Dużą przyjemność sprawiają mi spotkania z kobietami i obserwowanie jak żyją w miłości. Możesz do nich dołączyć. 

Portal o miłości to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.