JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY KOBIETĄ A MĘŻCZYZNĄ? #1

W obecnym świecie zacierają się różnicę pomiędzy kobietą a mężczyzną. Czy rzeczywiście jest to słuszna droga? Czy istnieją istotne różni pomiędzy kobietą a mężczyzną, które wpływają na całokształt, na życie? Jakie ma znaczenie kobiecość i męskość? Przeczytaj!

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY KOBIETĄ A MĘŻCZYZNĄ?

Stwórca tworzył człowieka, stworzył mężczyznę i kobietę. W akcie stwórczym stworzył ich różnymi sobie, każde z nich ma swoje funkcje, u każdego z nich inaczej przepływają energie. U jednego z nich energia płynie zgodnie z ruchem wskazówek zegara a u drugiego w przeciwną. Dzięki tym różnicom pomiędzy kobietą a mężczyzną zachodzić wymiana energetyczna, wzajemne ładowanie się.

Co to oznacza? Mężczyzna daje energię a kobiet a ją przyjmuje. Mężczyzny rolą jest tworzenie bezpieczeństwa kobiecie, dawanie jej ochrony, obrony dla przeżycia jej i potomstwa. Problem zaczyna się jak kobieta nie potrafi jej przyjąć, jak gubi się.

Mężczyzna , dobrze gdy skupia się na roli męskiej a kobieta na kobiecej, gdy mężczyzna daje a kobieta przyjmuje. Kobieta, która zaufa mężczyźnie, która polega na nim, wierzy w niego, że jest w stanie zadbać o nich wygrywa.

Mimo trudnych doświadczeń możesz pozwolić sobie, aby to mężczyzna zatroszczył się o ciebie, aby to on tworzył ten silny kręgosłup w rodzinie. I zamiast wszystko roić sama zaufaj mu. Pułapka tkwi w obecnym podejściu współczesnego człowieka. Kiedy to przejmujesz sprawy w swoje ręce, kiedy zaczynasz martwić się o przeżycie swoje, dzieci zaczynasz myśleć po męsku a twój mężczyzna myśleć po kobiecemu. Powstaje zachwianie równowagi. Ty oddajesz a mężczyzna zaczyna przyjmować. Ty zakładasz portyki, a mężczyzna niewieścieje. Przywrócić poprzedni stan rzeczy jest trudno. Bo to by oznaczało rezygnację z wielu przyzwyczajeń, rezygnacji z obecnego postępowania. Kobieta, która troszczy się o swoje bezpieczeństwo sama przyjmuje na siebie obciążenia, przyjmuje funkcje męskie, a to szkodzi jej kobiecości i jego męskości, szkodzi to ich potomstwu, zdrowiu.      

Dorota Dusik – trenerka, kreatorka, hoduje zioła. Pasjonują ją życie.

Od ponad 10 lat zajmuję się zdrowiem człowieka, uzdrawianiem relacji, zdejmowaniem blokad, odnową komórki, przywracaniem przepływu miłości.

Z radością i misją przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie. 

Dużą przyjemność sprawiają mi spotkania z kobietami i obserwowanie jak żyją w miłości. Możesz do nich dołączyć. 

 

Portal o miłości to miejsce, w którym w oparciu o współczesną wiedzę, bogate zdobycze pokoleniowe, badania naukowe i własne przemyślenia autorki powstają niejednokrotnie treści kontrowersyjne. Może nawet mało wygodne, ale może warte zatrzymania się i przemyślenia.