SERIA OBRAZÓW
"OTWORZYĆ PRZESTRZEŃ"

MOWA

Odcięcie pępowiny, zależności, powinności. Początek nowego, swojego. Życie do pełni swego jestestwa, zrozumienia istoty życia. Droga do pogłębiania siebie i uwolnienia się od przekonań, od tego co kotwiczy, co spowalnia.
Wolność i podążanie za sobą, w zgodzie ze sobą, bez poczucia winy, bez zamartwiania, w wolności i spokoju ducha, w zgodzie ze sobą.
Dorosłość w pełni tego słowa znaczenia.
Jestem, by doświadczać, by poznawać czym jest życie, kim jestem i po co tu jestem. Jakie mam zadanie. Cel podróży. 
Samopoznanie. Bycie.

 

Swoboda wypowiedzi. Mogę mówić. Uwolnione zmazy z gardła. Ja  w pełni siebie. Bez masek, bez udawania w zgodzie ze sobą ponad ludzkie języki. Ja i moje jestestwo. Nie – powinności. Tak – sobie.

Terapia. Jestestwo. Boskość w ludzkiej istocie.
Uwolnienie. Smakowanie.

ISTOTA

Zanurzenie wgłąb. Zobaczenie istoty. Oko, nos, usta. Patrzy na Ciebie z każdej perspektywy. Widzi. Przenika spojrzeniem. Nic nie ukryjesz. Ona widzi i czuje, przenika na wskroś.
Pytań wiele,  słów, nadziei. 
Spójrz jej w lico. Zadaj pytanie. Wycisz się. Przejdź w przestrzeń serca. Otrzymaj odpowiedź.

KOBIECOŚĆ

Kobiecość portal w inne wymiary. Dosięgnięcie nieba. Kobieta rodzi. Silna kobieta nadzieją dla Ziemi. Rozwój, błogość, rodzina, mądry człowiek, siła społeczeństwa.
Portal w obfitość przez kobiety łono. Ono rodzi bytów wiele. Kreuje, tworzy, nadaje bieg nowej przestrzeni. Powagę czyni. Jak często bezczeszczona, poniewierana, zagłuszana. Silna kobietą kapłanką Ziemi, tej Ziemi. Ona ostoją rodziny. Siłą dla mężczyzny.
Potęgą. Odnowieniem. Podniesieniem.

OBFITOŚĆ

Czas trudu i cierpienia przeradza się w złoty wiek. Wiek obfitości, wolności, bogactwa, obfitości, dobrostanu. Obraz powstał w dniu pojawienia się wojny na Ukrainie. Przypływ wielkiej wibracji. Wir wielkiego Ducha.
Obraz promieniuje wysoko częstotliwością. Oddziałuje na osoby przebywające w jego otoczeniu.  Skutkiem uboczym jakiego możesz doświadczyć, to pojawienie się  „cudów” w Twoim życiu.

ODNOWA


Odradza się silna istota. Człowiek i jego indywidualność. Akceptacja i zaufanie do procesu, do siebie samego. Bycie ze sobą na nowych zasadach. Po nowemu…

OKO WILKA

Wilk i jego oko. Symbol wolności. Spójrz. Zobacz głębię. Jeśli z Tobą rezonuje, jeśli czujesz to coś, co działa na ciebie hipnotycznie patrząc na obraz, może oznaczać, że potrzebujesz wolności, świeżego powietrza, ognia, przestrzeni bez ograniczeń.
Zabranie wolności prowadzić może do powolnego umierania.
Bycie wolnym pozwala żyć pełną piersią w zgodzie ze sobą i ze światem.

 

CZTERY STRONY

Wiele dróg. Wiele wyborów. W którą stronę. Stoisz na skrzyżowaniu. Zastanawiasz się co dalej. Od tego co wybierzesz dzisiaj zależy jutro Twoje. Wybór i konsekwencja. Stagnacja czy rozwój.  Rozpacz czyzadowolenie. Słabość czy siła. Ze sobą czy przeciwko sobie. Wybory. Jakość życia i przestrzeni. 
Kreacja. Tworzenie. Smakowanie. Ryzyko. Podążanie. Ruch. Smakowanie.

 

PRZEJŚCIE

W

BRAMOWYMIAR

Jest i ona. Kobieta. Jej łono. Otwarte przejście. Rodzi się piękno, spokój i harmonia.

 

PORTAL

Drzwi. Otwarcie. Wejście. Portal. Jestestwo w innej czasoprzestrzeni. Życie gdzie rządzą inne prawa. Prawo do życia w spokoju, poszanowanie człowieczeństwa, wzajemnego szacunku, piękna, wolności, lekkości, uśmiechu, życzliwości. Przyjemność życia.
Dłonie mówią o obecności człowieka.
Potrzeba samoświadomości. Wyjście z marazmu. Podniesienie wibracji. Poznanie piękna Ziemi.

Złoto energia męska, bogactwo. Srebro energia żeńska, ochrona. W tle czerń, z której wszystko się wyjawia. Jak początek stworzenia.
Przeplatanie kolorów, przeplatanie energii. Wibracja wzrostu. Zatrzymanie. Kontemplacja i poznanie. 

 

HARMONIA

Kobiece i męskie. Przenikanie. Falowanie. Smakowanie chwili. W jedni, w przepływie, w uważności, w uniesieniu. Emanacja energii. Połączenie. Duchowa medytacja. Dotknięcie nieba, wyższej świadomości. On i Ona dla siebie, w stworzeniu, w zasilaniu.  

BŁOGOSTAN

Błogostan

DOSTĘP

Trójca. Ich troje. Równoważne połączenie.  Ciało, umysł i duch. 

WIBRACJA

Egzystencja. Dobrostan życia. Seksualność człowieka. Ochrona istoty. Tworzenie na nowo silnego człowieka. W mocy boskiej. Na obraz i podobieństwo.  W harmonii, w spokoju swego jestestwa. 

SCHODY

Splot słoneczny. Zejście schodami w dół, w przestrzeń słońca, radości, optymizmu, siły i mądrości. Schody w … Zejście w piękno swojej istoty. Moc i wzrastanie, rozwój i działanie. Uśmiech na twarzy. Bogactwo istnienia. Wesele, spokój i życie w niebycie. Pełnia życia. Zejście w …. do siebie, do samopoznania, do mocy świętego istnienia. W … siebie, ze sobą … Podążanie i gruntowanie. 

ON

On i to co się wkoło tworzy. Powstaje nowy powiew świeżości. 

OBMYCIE

ZŁOTOCZAS

ŚWIATŁO

WIR

PRZYPŁYW

GNIAZDO

PRZEPŁYW

DRZEWO