Dorota Dusik - trenerka, redaktorka

WSKAZUJĘ DROGI, KTÓRE ZNAM Z DOŚWIADCZENIA

Dorota Dusik

ZAUFAŁO MI JUŻ SETKI OSÓB

Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Dorota Dusik. Od ponad 10 lat zajmuję się ulepszaniem jakości życia człowieka udokumentowanym licznymi certyfikatami z rożnych technik obejmujących całego człowieka, które to ułatwiają uzyskać ogólny dobrostan ciała, ducha i duszy. Zgromadzone przez ten czas doświadczenia, tysiące przeprowadzonych godzin sesji, terapii dotykiem dają mi podstawę do zagwarantowania Państwu najwyższej jakości i efektywności moich usług i produktów. Spotkanie ze mną sprawią, że poczujesz się jak nigdy dotąd.

Pasjonuje mnie życie, człowiek, natura, rozwój. Dużą przyjemność sprawiają mi spotkania z kobietami i mężczyznami i obserwowanie jak ze spotkania na spotkanie zmienia się ich życie, jak doświadczają przemiany.

 

Skończyłam technologię żywienia, dietetykę, szkołę trenerską, szkołę NPR. Uczestniczę w licznych kursach, wykładach, sympozjach.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, dzięki czemu w swojej ofercie uwzględniam najnowsze zdobycze światowej nauki i praktyki. Stawiam na mądrość naturalnej medycyny.

Chce się podzielić wiedzą i własnym doświadczeniem z Tobą. O wiele prościej, taniej i szybciej jest uczyć się na błędach, które wcześniej popełnili inni.

Wszystko to co robię, to po to, by żyło się tobie lepiej.


W MEDIACH

Autorka realizowanego warsztatu z Budżetu Partycypacyjnego 2018-2019


Cykl warsztatów w bibliotekach

Cykl programów w Strefie Wolnej Prasy #Dzieci z natury SWP

Program w telewizji NTV


MOJA PROJEKTY

Szkoła Płodności - dzieci z natury

Dotyk czułości


MOJA MISJA

Przekazanie wiedzy, podzielenie się doświadczeniem oraz ofiarowanie narzędzi potrzebnych do świadomego i szczęśliwego życia.

 

WSZYSTKO CO ROBIĘ TO PO TO, BY ŻYŁO SIĘ TOBIE LEPIEJ


ZAREZERWUJ TERMIN SPOTKANIA

tel. +48 507 696 892

Spotkania odbywają się w studio w Warszawie, on-line, przez skypa, chat, telefonicznie

ZAPRASZAM
pon – pt godz.9.00 – 20.00
sobota 10.00 – 16.00

ADRES:

01-934 Warszawa, ul. Arkuszowa 81

ADRES E-MAIL:
 
dorota@dorotadusik.pl


INNI MÓWIĄ

Aneta
Niszowe podejście do tematu poczęcia dziecka. Nie przedmiotowe:) Tego nie dowiesz się od ginekologa! Ciekawe ćwiczenie z wyciszeniem. Poruszone zagadnienia z zakresu duchowości człowieka – rzadko o tym się mówi.
Dorota
Starałam się o zajście w ciążę 5 lat. To był najważniejszy okres w moim życiu. To był czas, który zmienił moje życie. To czas, który położył nowy, porządny fundament pod moje wtedy jeszcze nienarodzone dziecko. Jak bardzo wdzięczna jestem losowi za trud, który wtedy wydawał mi się niepotrzebny.
Sławek
Podjąłem wyzwanie by przygotować się do …. Ponieważ moim wyzwaniem była otyłość. Zacząłem proces w zgodzie z założeniami Doroty. Do tej pory, gdy mi proponowano różnego rodzaju diety, cały czas powtarzałem „stosuję dietę cud. Jem wszystko a jak schudnę, to będzie właśnie ten cud.” I stał się cud ! Po tygodniu schudłem 2 kg . To zmobilizowało mnie do działania. W ciągu 4,5 miesiąca z wagi 108.4 kg schudłem do wagi 76.8 kg . W pasie zrzuciłem ze 130 cm na 100 cm . Gdy byłem nastolatkiem spokojnie zakładałem ręce przez plecy. Palce przy tym stykały mi się. Później o takim ćwiczeniu mogłem zapomnieć. Zetknięcie się palcami rąk było nierealne. W listopadzie 2014r cieszyłem się, jak małe dziecko. Zrobiłem to ćwiczenie. W grudniu 2014r., przeżyłem szok. Nie wiem jaką miałem przy tym minę. Zakładałem spodnie i … Nie widziałem siebie, ale wyobrażam sobie wielkie oczy z wrażenia. Nie wiedziałem, że aż taka jest różnica między tym, co było a jest teraz. Ubyło mnie przeszło 1/4. Jestem bardzo wdzięczny Dorocie, że mi pomogła. Nie robiłem nic na siłę. Teraz czuję się wartościowszym i bardziej atrakcyjnym człowiekiem.

Niniejsze wpisy mają charakter tylko informacyjny i nie mogą zastąpić porady lekarskiej. W celu uzyskania szczegółowych konsultacji, proszę o bezpośredni kontakt tel. +48 507 696 892

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016