"...celem człowieka jest poznać siebie..."

Dorota Dusik

POZ
NAĆ
SIE
BIE

  • Format: PDF
  • Wysyłka: 24 h
  • Ilość stron: 116
  • autorka: Dorota Dusik

Książka jest wsparciem na drodze duchowej i moralnej ówczesnego, często zagubionego człowieka. Książka  „Poznać  siebie” ma pomóc odkryć w sobie potencjał stwórczy, odkryć w sobie duchowy rdzeń, który pozwoli oprzeć się wszelkim życiowym trudnościom i przejść próby życia. 

Dobrze rozumiana rzeczywistość jest kluczem do
sukcesu. Ta publikacja jest materiałem do zrozumienia natury świadomości, myślenia, Jedności ze Stwórcą, Jednolitego Pola Informacyjnego, Inteligencji Zbiorowej. Wyjaśnia aspekty tajemnic Wszechświata.

FRAGMENT

"Dwie drogi w żółtym lesie szły w dwie różne strony: Żałując, że się nie da jechać dwiema naraz.... .....Po wielu latach, z twarzą przez zmarszczki zoraną, Opowiem to, z westchnieniem i mglistym morałem: Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano Dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną - Reszta wzięła się z tego, że to ją wybrałem."

Robert Frost

SPIS TREŚCI


OD CZYTELNIKA

Od tysięcy lat religie monopolizowały obszar duchowy rozwoju człowieka. Ciało i duch podlegały rygorom odpowiadającym potrzebom elit – kapłanów. Oni tworzyli reguły życia, rozwoju, wiary. Budowali struktury wciągające członków w schematy uzależnienia, budowali zaufanie, byli przewodnikami. Dawali spektakularne dowody. A jeżeli to wszystko jest w nas? W każdym człowieku indywidualnie? Jeżeli nie potrzebujesz rzeszy pośredników, spekulantów, przewodników, aby odkryć sens istnienia? Aby odnaleźć radość i szczęście? Czy samodzielna praca ma oznaczać samotną walkę? Nie! Nie jesteśmy sami.

Zanurzamy się w wypełnionej energią i Inteligencją przestrzeni. Czerpiemy z tego każdego dnia, w każdej chwili, w każdym oddechu. Możemy zmieniać swoją rzeczywistość.

I nie jest to pycha, arogancja, czy narcyzm. Jest to obszar mojej, twojej wolności. Masz prawo być tutaj, być wolnym. Masz prawo odkrywać moc i radość swojego istnienia. Masz prawo wierzyć w swoje szczęście i odkrywać je dla siebie, coraz głębiej.

Książka ta jest wyjątkowa. Pisana przez kobietę. Kierowana do kobiety, ale i ogólnie do drugiego człowieka. Do bliskiej osoby, do rozmówcy, przyjaciela, któremu autorka chce się zwierzyć z najważniejszych przekonań. W każdym
akapicie czuć emocje, osobiste podejście, doświadczenie i przekonanie. 

Bo słowo ma moc. Powstaje z myśli. A myśl jest energią. Kształtowanie tego obszaru energii zmienia nas, zmienia nasze otoczenie, zakrzywia czasoprzestrzeń?

Dochodzi do uzdrowień duchowych, fizycznych. Pojawia się uśmiech. Silny, prawdziwy, zaraźliwy, kruszący schematy, bariery, lęki…

Ta książka nie godzi w religię. Otwiera na bezpośrednie doświadczenie energii, miłości, radości istnienia. 

Podaje proste techniki wynikające z doświadczenia. Pozwala prostymi doświadczeniami przekonać się: to działa!

Pomaga poczuć wolność, spontaniczność, głębię siebie, świata. Zwiększyć dystans do trudnych spraw. Zmienić punkt widzenia na bezpieczniejszy. Odnaleźć spokój, albo drogę do spokoju, wyciszenia i dobrych emocji… 

Tak książka zmienia!
Dziękuję.
dr inż. Adam Zalewski

100% GWARANCJI ZADOWOLENIA
LUB ZWROTU ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH

Jesteś w pełni chroniony dzięki mojej gwarancji „100% bez ryzyka” na e-book “Poznać siebie”. Jeśli uznasz, że ten e-book nie jest dla Ciebie w ciągu najbliższych 30 dni,  zwrócimy Ci 100% Twoich pieniędzy,.


ŻYCIE JEST SZTUKĄ
A TY MOŻESZ ZDOBYĆ W NIEJ MISTRZOSTWO